Menu

TEST

Archiwa

„Wszędzie śnieg” – Gregg Olsen

Tajemnice z przeszłości lubią wychodzić na jaw i właśnie na takim motywie oparta jest fabuła książki Gregga Olsena pod tytułem „Wszędzie śnieg”.

Główną bohaterką powieści jest Hannah Griffin, doskonale zapowiadająca się laborantka kryminalistyczna, która szybko pnie się po szczeblach kariery. Niestety pomimo tego, że ma udane życie prywatne oraz kochającego męża, to nadal nie może poradzić sobie z tragedią z przeszłości. Jako mała dziewczynka przeżyła wielki pożar, który wybuchł na jej rodzinnej farmie. W pożarze zginęła jej matka oraz bracia bliźniacy, a strach i pytania bez odpowiedzi na długo stały się nieodzownym elementem jej życia. Dlatego też nagłe pojawienie się w jej życiu mordercy, który podłożył ogień na farmie, jest dla niej wyzwaniem, któremu musi stawić czoła.

„Wszędzie śnieg” to kryminał, który trzyma w napięciu dzięki swojej wielowątkowej fabule. Dzięki wiarygodnie skonstruowanym bohaterom, powieść jest wciągająca i doskonale się ją czyta. Zakończenie książki jest dość łatwe do przewidzenia, ale za to fabuła, która do niego prowadzi jest niezwykle wciągająca. Po książkę warto sięgnąć, aby w przyjemny sposób spędzić swój czas wolny.

Copyright (c) 2012.