Menu

TEST

Archiwa

„Wojny rodziny Gucci” – Jenny Gucci

Luksus i dostatnie życie niejednokrotnie okupione jest wielkim cierpieniem, które ukrywane jest pod grubą warstwą pozorów. Właśnie o tym jest książka „Wojny rodziny Gucci”, którą napisała Jenny Gucci.

Bohaterką książki jest Jenny Gucci, która stała się żoną Paola Gucciego, niezwykle bogatego człowieka. Jenny po ślubie weszła do innego świata, w którym na nic nie brakowało pieniędzy, gdzie codziennością były spotkania z celebrytami i drogie przyjęcia. Oprócz tego miała praktycznie wszystko, bo drogie ubrania były na wyciągnięcie ręki, jak i liczne posiadłości znajdujące się w różnych częściach świata. Początkowo był także kochający mąż, który nagle zaczął pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Zaczęło się od rodzinnych intryg, później pojawiły się groźby, a następnie doszło do znęcania psychicznego i fizycznego. Czy można to wytrzymać i żyć dalej w zamian za luksus? Raczej nie, tym bardziej że i to staje się ulotne, dlatego też bohaterka stara ratować się za wszelką cenę siebie i córkę. Niestety czy jej starania nie pójdą na marne trudno ocenić, ponieważ rodzina Guccich wydaje się być wręcz szalona.

„Wojny rodziny Gucci” to bardzo wciągająca opowieść o kobiecie, która w życiu miała wszystko, ale cena za to okazała się być bardzo wysoką. Czy uda się jej rozpocząć życie od nowa, a przede wszystkim uchronić siebie i córkę przed prześladującą je rodziną męża. O tym przekona się każdy, kto sięgnie po książkę Jenny Gucci.

Copyright (c) 2012.