Menu

TEST

Archiwa

„Wielbiciel” – Charlotte Link

Silne wrażenia może zagwarantować książka, a szczególnie taka, którą zalicza się do mocnych thrillerów. Z pewnością na brak silnych emocji nie będą narzekać czytelnicy, którzy sięgną po książkę pod tytułem „Wielbiciel” autorstwa Charlotte Link.

Autorka w swojej książce zadbała o nieustanne budowanie poczucia grozy i aury tajemniczości. „Wielbiciel” to thriller psychologiczny, w którym naprawdę dużo się dzieje. Fabuła bazuje na dwóch wydarzeniach, które pozornie wydają się być ze sobą w żaden sposób nie związane. Szybko okaże się, że to tylko złudne wrażenie. Książka rozpoczyna się od znalezienia w augsburskich lasach zwłok młodej kobiety. Niestety zagadka jej śmierci wydaje się być dla śledczych praktycznie nie do rozwiązania, ponieważ okazuje się, że znaleziona kobieta zaginęła kilka lat wcześniej, a jej ciało zostało silnie uszkodzone. Drugi wątek skupia się na kobiecie, która była świadkiem samobójstwa. Jej koszmar spotęgowało nagłe i całkiem niespodziewane odejście jej męża do innej kobiety. Obie sprawy są ze sobą powiązane i tylko poprawne powiązanie wątków może przynieść rozwiązanie tej tajemnicy.

„Wielbiciel”  Charlotte Link, to wciągająca książka, którą z pewnością większość osób przeczyta od deski do deski. Dzięki doskonałemu budowaniu napięcia oraz przenikliwej aurze grozy, jeszcze bardziej będzie się chciało poznać rozwiązanie zagadki, która wydaje się być na pierwsze spojrzenie nie do rozwiązania.

Copyright (c) 2012.