Menu

TEST

Archiwa

„Tatami kontra krzesła. O Japończykach i Japonii” – Rafał Tomański

Podróże przynoszą wiedzę praktyczną, rozwijają, uczą niezależności. Dlatego warto podróżować, a przede wszystkim czytać relacje z wypraw, czy reportaże o życiu w danym miejscu. Do niezwykle atrakcyjnych książek należy książka napisana przez Rafała Tomańskiego, nosząca tytuł „Tatami kontra krzesła. O Japończykach i Japonii”.

„Tatami kontra krzesła” to książka ukazująca życie i obyczaje Japończyków. To właśnie z tej książki można dowiedzieć się niemal wszystkiego, z czym można mieć do czynienia podczas pobytu w Japonii. W książce opisane są bardzo dokładnie różne aspekty dnia codziennego, jak również wszystko to, co zaskakuje zwykłego Europejczyka po przyjeździe do Tokio i Japonii w ogóle. Autor skupił się na realiach dnia codziennego i zwykłych zachowań, typowych dla większości Japończyków. Oprócz tego opowiada o zjawiskach, które są stosunkowo nowe w Japonii, a które stają się tam powszechnym problemem.

Dzięki tej książce można bez wychodzenia z domu poznać Japonię. „Tatami kontra krzesła”, to idealna lektura na rozpoczęcie swojej przygody z Japonią i do tego, aby zyskać podstawową wiedzę o tym, co czeka nas tam na miejscu. Książka ta, to idealny wstęp do zwiedzania oraz zafascynowania się tą odległą kulturą.

 

Copyright (c) 2012.