Menu

TEST

Archiwa

„Szkoła żon” – Magdalena Witkiewicz

Kobieca literatura może być prawdziwą przyjemnością, tym bardziej jeśli sięgnie się po pozycję, jaką jest „Szkoła żon” Magdaleny Witkiewicz. Jest to książka, która pokazuje jak wiele zależy od tego, jak się siebie postrzega i w jaki sposób myśli się o sobie.

 

To właśnie tego właściwego podejścia mają nauczyć się kobiety w „Szkole żon”. Główną bohaterką książki jest Julia, kobieta, która dopiero co uzyskała rozwód. Podczas swojej imprezy rozwodowej wygrała w loterii wyjazd do SPA, które nazywa się właśnie „Szkoła żon”. Na miejscu okazało się, że nie jest to miejsce, gdzie kobieta ma nauczyć się perfekcyjnego dbania o dom, czy dogadzania swojemu partnerowi. Raczej jest to miejsce, gdzie ma nauczyć się pozytywnego myślenia, nabrać wiary w siebie i przekonać się, że zasługuje na szczęście. Oczywiście nie może tu zabraknąć romansu i miłosnych scen w tle. Odnajdzie się tutaj także wiele ciekawych wydarzeń, w których uczestniczą bohaterki książki.

 

„Szkoła żon” to książka, po którą muszą sięgnąć Panie i to niezależnie od wieku, czy zajmowanej pozycji w życiu. Jest to książka, która zapewni przyjemne wrażenia z czytania, a przy okazji nieco zmusi do zastanowienia, czym właściwie jest szczęście i jak w tym kontekście przedstawia się nasze życie codzienne.

Copyright (c) 2012.