Menu

TEST

Archiwa

„Szczęśliwa przystań” – Jill Shalvis

Życie różnie się toczy, czasami potrafi rozczarować i doprowadzić do tego, że chce się je rozpocząć od nowa. Tak też jest w przypadku bohaterki romansu autorstwa Jill Shalvis o tytule „Szczęśliwa przystań”.

Główna bohaterka to stosunkowo młoda kobieta, która nie zaznała szczęścia w właśnie zakończonym małżeństwie, chce odkryć czego tak naprawdę pragnie w życiu. Aby mieć jak najmniej wspólnego ze swoim byłym mężem, postanawia wrócić w swoje rodzinne strony i pomóc dwóm siostrom w przygotowaniu i otwarciu małego hotelu. Chce tam odnaleźć spokój i zorganizować swoje życie od nowa, ale nie będzie to takie proste, ponieważ pewne zamieszanie wprowadzi w nie pewien żeglarz, jak również i były mąż, próbujący ją odzyskać. Bohaterka książki całkowicie straci panowanie nad swoim życiem, a żeby było ciekawiej na jaw wyjdzie jej największy sekret. Będzie to moment, w którym nieuniknione będzie stawienie czoła swojej przeszłości oraz odkrycie tego, czego tak naprawdę chce.

Jest to książka, która przyniesie wiele przyjemności z lektury osobom, które lubią romanse z elementami powieści obyczajowej. Książka ta to doskonała propozycja, pozwalająca się zrelaksować, a także i pośmiać, ponieważ zawiera sporą ilość dobrego humoru.

Copyright (c) 2012.