Menu

TEST

Archiwa

„Stokrotki w śniegu” – Richard Paul Evans

Życie bywa zaskakujące i wie o tym każdy. Co jednak wtedy, gdy wszyscy myślą, że zginęło się w wypadku, a jednak się żyje dalej? Może to być ciekawym doświadczeniem, tym bardziej jeśli w swoim życiu popełniło się wiele błędów oraz nie było się dobrym człowiekiem. Właśnie taką sytuację przedstawia w swojej książce ”Stokrotki w śniegu” Richard Paul Evans.

Fabuła skupia się na głównym bohaterze, którym jest James Kier. Jest to bezwzględny człowiek, prowadzący ogromną firmę. Zbudował ją nie zawsze uczciwymi sposobami, a na pewno nie traktując innych ludzi jak człowiek. Uznawany jest powszechnie za cynika, aroganta i człowieka, w którym skupiają się wszystkie najgorsze cechy. Pewnego dnia główny bohater czyta swój nekrolog w gazecie, a w internecie pojawia się o nim wiele opinii. Dopiero wtedy ma okazję zrozumieć jak żył i ile zła wyrządził wszystkim dookoła. Wszystkie te negatywne opinie sprawiają, że Kier chce naprawić wszystko to, co złe. Chce odzyskać swoją rodzinę, którą poświęcił dla firmy, chce również naprawić wszystkie inne wyrządzone krzywdy.

Książka ta, to opowieść o tym, że nawet najgorszy człowiek ma szansę na przemianę i próbę naprawy złych poczynań. Pytanie tylko, czy inny skrzywdzeni będą chcieli mu w tym pomóc. „Stokrotki w śniegu” to książka wciągająca, która trzyma w napięciu. Zdecydowanie jest to książka godna polecenia i warta przeczytania.

Copyright (c) 2012.