Menu

TEST

Archiwa

„Skazani na pożądanie” – Roxanne St. Claire

Romans połączony z szybką i zaskakującą akcją, to idealne połączenie, które można znaleźć w książce Roxanne St. Claire o tytule „Skazani na pożądanie”.

Jest to książka, która pasjonuje od pierwszych stron. Trzyma w napięciu, a to dzięki zaskakującej akcji, w której głównymi bohaterami jest prywatny ochroniarz Kuloodporny oraz Vanessa Porter, odważna kobiety z Wall Street. Kuloodporny został wynajęty przez biologiczną matkę Vanessy, aby ją odnalazł na Karaibach oraz skłonił do spotkania. Traktując tą sprawę niemal jak wakacje, jest bardzo zaskoczony szybko rozgrywającą się akcją i pojawiającymi kłopotami, które wynikają z tego, że Vanessa próbuje odnaleźć swojego zaginionego przyjaciela, który wpakował się w poważne tarapaty. Dodatkowo jest niechętnie nastawiona do spotkania z osobą, która sprzedała ją na czarnym rynku. Czy dojdzie do ubicia interesu pomiędzy ochroniarzem a Vanessą? Za jaką cenę będzie udawał, że jej nie odnalazł i nie potrafi tego zrobić?

Jeśli zwykły romans to za mało, to z pewnością ta książka sprawi, że na ten gatunek spojrzy się na nowo i to z ogromnym zaskoczeniem. Książka ta sprawia wiele przyjemności z czytania, dlatego też czytelnicy lubiący wartką akcję oraz miłość w tle, będą zadowoleni z lektury.

Copyright (c) 2012.