Menu

TEST

Archiwa

„Rozwód od Armaniego” – Jill Kargman

Na prawdziwą miłość jest zawsze czas, jak i na zmiany w życiu, które nie odpowiada stawianym mu oczekiwaniom. Czasami jest tak, że ono samo snuje scenariusz, na który nie jest się przygotowanym, ale w gruncie rzeczy, choć przynosi najpierw cierpienie, to później okazuje się drogą do wyzwolenia i szczęścia. Tak też jest w przypadku głównej bohaterki książki Jill Kargman o tytule: „Rozwód od Armaniego”.

Holly Talbott to główna bohaterka książki, którą jest młoda kobieta po trzydziestce, matka i żona biznesmena. Życie upływa jej na spotkaniach towarzyskich, imprezach charytatywnych, które w zasadzie nie są dla niej żadną przyjemnością, lecz obowiązkiem typowym dla żony finansisty. Pozbawiona prawdziwych przyjaciół, świadoma intryg, które są snute w jej otoczeniu, jak również wyniosła teściowa, to nie jest to, czego oczekuje od życia. Nagle w tym wszystkim przychodzi totalne załamanie – Holly widzi swojego męża całującego się z inną kobietą, która jest także powodem jego częstych, a czasami wręcz niespodziewanych wyjazdów służbowych. Odtąd bohaterka porzuca życie wśród milionerów i bogaczy, które jest próżne i nieciekawe. Bierze rozwód i rozpoczyna wszystko od nowa. Fabuła książki jest przewidywalna i nie przynosi żadnych nadzwyczajnych zwrotów akcji, ale dzięki temu jest lekturą, która odpręży i pozwoli odpocząć.

„Rozwód od Armaniego” jest książką, która sprawdzi się podczas chwili odpoczynku i pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków. Warto poświęcić jej wieczór, aby spędzić czas na przyjemnej lekturze.

Copyright (c) 2012.