Menu

TEST

Archiwa

“Rówieśniczki” – Katarzyna Tubylewicz

Najnowszą książką Katarzyny Tubylewicz jest “Rówieśniczka”. Jest to świetna opowieść o przyjaźni trzech kobiet, a zarazem o trudnych relacjach pomiędzy nimi. Oprócz tego książka dotyka jeszcze kilku ważnych tematów, będących dzisiaj nadal bardzo aktualnymi.

“Rówieśniczki”  to nie tylko opowieść o trudnej przyjaźni, ale również o walce o władzę, rasizmie oraz ogólnym braku tolerancji. Książka ta wydawałaby się trudna i przygnębiająca, ale nic bardziej mylnego. Dzięki wprowadzeniu sporej dozy dobrego humoru książka staje się idealną lekturą na spędzenie miłego wieczoru. Jej bohaterkami są: Joanna, Zofia oraz Sabina. One wszystkie mają coś na sumieniu, a tym samym nie u nich wszystkich życie jest takie idyllistyczne. Tajemnica z przeszłości zaczyna pomału ciążyć i chyba jedynym sposobem na pozbycie się tego ciężaru  jest ujawnienie tajemnic, które nadal są bolesne.

Książka Katarzyny Tubylewicz należy do interesujących pozycji, które poruszają ważne tematy społeczne. Dodatkowo jest to książka utrzymana w stosunkowo lekkim stylu, a to dzięki sporej dozie dobrego humoru. Po książkę warto sięgnąć, jeśli chce się spędzić miło czas z dobrą lekturą.

Copyright (c) 2012.