Menu

TEST

Archiwa

„Ronaldo. Obsesja doskonałości” – Luca Caioli

Dzięki książkom biograficznym można poznać kulisy kariery i życia prywatnego wielu znanych osób. Dzięki książce pod tytułem „Ronaldo. Obsesja doskonałości”, której autorem jest Luca Caioli, można dowiedzieć się więcej o imponującej karierze tego portugalskiego piłkarza.

W książce, Ronaldo jako ikona światowego footballu, został przedstawiony jako osoba o ogromnych ambicjach, która doskonale wie czego chce i zdobywa to swoją ciężką pracą. Oprócz tego jawi się on czytelnikowi jako wrażliwy mężczyzna, dbający o swoją rodzinę, mimo tego że tak wiele czasu i energii wymaga od niego utrzymywanie dobrej kondycji w sporcie. Opowieść o Ronaldo można uznać za obiektywne spojrzenie, które ukazuje różne punkty widzenia i różne spostrzeżenia, jakie tak chętnie publikują o nim dziennikarze. Książka ta jest opowieścią o geniuszu piłki nożnej, który nadal czuje się normalnym chłopakiem i stara się żyć tak jak inni, pomimo presji sławy. Książka ta przedstawia wiele bardzo prywatnych aspektów życia Ronaldo, o których dotąd niewiele było wiadomo.

Jest to pozycja, którą koniecznie muszą przeczytać wszystkie osoby, które pasjonują się piłką nożną oraz chcą poznać drogę do światowej kariery, jaką odbył Ronaldo. To także książka pokazująca, że dzięki sile charakteru oraz wytyczeniu sobie celu, można go osiągnąć, zaczynając praktycznie od niczego.

Copyright (c) 2012.