Menu

TEST

Archiwa

„Przerwane milczenie” – M.Bridget Cook, Melissa G.Moore

Okazuje się, że wcale nie trzeba wymyślać strasznych opowieści, aby stworzyć horror. Okazuje się, że samo życie dostarcza takich opowieści, które potrafią mrozić na samo wspomnienie. Taką też historię przedstawia M.Bridget Cook oraz Melissa G.Moore w biograficznej książce pod tytułem „Przerwane milczenie”.

„Przerwane milczenie” to książka autobiograficzna, w której autorka opowiada o swoim życiu, jako życiu córki jednego z najbardziej drastycznych seryjnych zabójców. Autorka opisuje swoje trudne dzieciństwo oraz to, że już jako dziecko zrozumiała, że jej ukochany tatuś jest mordercą. Jej ojciec znany jest bardziej pod pseudonimem Happy Face Killer. Autorka poznała tę przerażającą prawdę o swoim ojcu mając zaledwie 15 lat. Od tamtej pory próbowała poradzić sobie z nią, jak i próbując odciąć się od przeszłości i od ojca. Zajęło jej to  bardzo dużo czasu, tym bardziej że nie korzystała z pomocy specjalisty, lecz z koszmarną przeszłością walczyła sama.

Książka opowiada trudną historię życia Melissy Moore. Jest także książką, w której znajduje się sporo fragmentów opisujących oblicze przemocy domowe, względem innych ludzi oraz zwierząt. Książka jest interesująca, gdyż pokazuje jak bagatelizując złe zachowania u dzieci młodzieży można dopuścić do katastrofy. W tym przypadku zabrakło z pewnością odwagi, ale przede wszystkim miłości, która powinna wypełniać każdy dom.

Copyright (c) 2012.