Menu

TEST

Archiwa

„Pochwała powolności” – Carl Honore

Życie codzienne to jedna wielka gonitwa, która może doprowadzić do sporej zadyszki, objawiająca się zniechęceniem i ciągłą frustracją. Co zrobić, aby nie zostać w tyle i mieć coś z życia? Warto na sam początek przeczytać książkę Carla Honora o tytule „Pochwała powolności”.

Jest to książka w formie poradnika, gdzie autor przedstawia sposoby na to, jak żyć wolniej i dostrzegać to, co dotąd było niezauważalne. Skupia się on na każdym aspekcie życia, bo w każdym jego wymiarze możemy wprowadzić zasadę powolności. Niestety nie zawsze jest to takie proste, jakby mogło się wydawać i wiele zależy od nas samych, jak bardzo poważnie potraktujemy ten temat. Warto się jednak w tą lekturę dobrze zagłębić, aby zrozumieć na czym polega zwolnienie tempa życia i jak wiele może to przynieść korzyści.

Z pewnością poradnik ten pozwoli spojrzeć na swoje codzienne obowiązki z nieco innej perspektywy. Dzięki temu dostrzeże się potrzebę zwolnienia i odpoczynku. Jak to zrobić i jak żyć wolniej na pewno dowie się tego każdy, kto sięgnie po tą pozycję.

Copyright (c) 2012.