Menu

TEST

Archiwa

“Pierwsza kawa o poranku” – Diego Galdino

Romantyczne historie z pięknym miastem w tle, to idealny sposób na relaks z książką. Szczególnie dobrze będzie się relaksować, gdy przy okazji będzie można poczuć klimat miasta, jakim jest Rzym. Chcąc poznać ciekawe miejsca w tym mieście, a przy tym być uczestnikiem romantycznej historii warto sięgnąć po książkę Diego Galdino pod tytułem “Pierwsza kawa o poranku”.

“Pierwsza kawa o poranku” o mężczyźnie, choć to literatura romantyczna, to właśnie mężczyzna jest tu głównym bohaterem. Masiimo Tiberi trzydziestolatek, który jak dotąd jeszcze nie zakochał się tak w pełni na poważnie. Prowadzi on kawiarnię w Rzymie, sam osobiście parzy kawę dla swoich klientów, którzy wiernie go odwiedzają. Z powodu braku miłości nie rozpacza, bo zawsze może liczyć na swoich wiernych  klientów, jak i na to, że wieczne miasto Rzym ukoi jego smutki. Całe jego uporządkowane życie zmieni się wraz z przyjściem do jego kawiarni wyjątkowo uroczej kobiety. Gdy poprosi go po francusku o czarną herbatę z różą, cały jego świat wywróci się do góry nogami.

Chcąc spędzić czas z lekką i przyjemną lekturą, nie można wybrać lepiej. “Pierwsza kawa o poranku” to przyjemna lektura, którą można szybko przeczytać i przy tym spędzić miło czas. Opisy Rzymu są w pełni wiarygodne, gdyż autor, tak jak bohater książki mieszka w Wiecznym Mieście i zna je doskonale. Warto sięgnąć po tą książkę, aby w pełni się zrelaksować.

Copyright (c) 2012.