Menu

TEST

Archiwa

„Papierowe marzenia” – Richard Paul Evans

Powieść obyczajowa może być równie pasjonująca, co najlepsza książka przygodowa. Taka też jest fabuła książki „Papierowe marzenia”, którą napisał Richard Paul Evans.

Książka ta opowiada o życiowych niepowodzeniach, a dokładniej o tym, jak życie może zawalić się, gdy podejmuje się w nim złe decyzje. Powieść tą można uznać za przestrogę dla tych, którzy bezgranicznie potrafią ufać nowo poznanym ludziom. To również opowieść o tym, że przyjaciół należy dobierać bardzo ostrożnie, ponieważ nigdy nie wiadomo z kim tak naprawdę ma się do czynienia. Książka zawiera bardzo wiele życiowych mądrości, które obrazują losy głównego bohatera. Jest nim mężczyzna, Luke, który posiadał w życiu wszystko: dom, rodzinę, pieniądze, doskonałe plany na przyszłość. Podejmując złe decyzje praktycznie stracił to wszystko, wchodząc na kręte i niebezpieczne ścieżki, które mogą prowadzić do katastrofy, gdyby nie to, że otrzymał dar drugiej szansy.

„Papierowe marzenia” to książka o wybaczaniu i o nadziei, że nawet najgorsze błędy mogą zostać wybaczone. Jednak na tą drugą szansę należy sobie zasłużyć poprzez rozrachunek z samym sobą, co między innymi polega na przyznaniu się do błędu. Książkę tą warto przeczytać, ponieważ bardzo przyjemnie się ją czyta oraz może wiele powiedzieć o życiu, które przecież jest tak nieprzewidywalne.

Copyright (c) 2012.