Menu

TEST

Archiwa

„Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki” – Anna Golędzinowska

Prawdziwe historie, te, które podyktowało życie są zazwyczaj najbardziej wstrząsające. Tak też jest w przypadku losów Anny Golędzinowskiej, która napisała autobiograficzną książkę pod tytułem „Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki”.

Jest to zapis życia i tego, co przytrafiło się autorce, a przytrafiło się naprawdę dużo. Tragiczne losy autorski rozpoczęły się wraz ze śmiercią jej ojca. Wtedy też została ona całkowicie sama i sama musiała radzić sobie w życiu. Nie miała łatwego dzieciństwa, ponieważ łączyły ją trudne relacje z matką, a gdy była jeszcze mała została wykorzystana seksualnie. Po śmierci ojca jej domem stała się w zasadzie ulica, sposobem na utrzymanie kradzież, a sposobem na zapomnienie o trudnych przeżyciach narkotyki. Jej życie stało się jeszcze trudniejsze, kiedy wyjechała do Włoch ze złożoną jej obietnicą zostania modelką. Niestety szybko okazało się, że zamiast zostać gwiazdą modelingu, padła ofiarą organizacji handlującej kobietami. Na szczęście udało jej się uciec i zrealizować swoje marzenia o modzie. We Włoszech była znaną modelką, odnosząc tam wielki sukces, a oprócz tego szybko stała się gwiazdą włoskiej telewizji. Poznała też życie gwiazdy od kuchni, gdzie dominował alkohol, narkotyki, seks. Szybko zrozumiała, że nie jest to życie dla niej, że nie tak ono miało wyglądać i odnalazła swoją życiową drogę przy Bogu, a sama mieszka w Medjugorie, klasztorze i miejscu objawienia Matki Bożej.

„Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki” to książka, która pokazuje jak naprawdę wygląda życie modelki. To również o tym, że czasami to co pięknie wygląda jest tylko piękne powierzchownie, bo tak naprawdę wnętrze jest przepełnione złem. Autorka opisuje swoje życiowe losy, nie oszczędzając czytelnika. Jej historia powinna stanowić przestrogę dla tych wszystkich dziewczyn i kobiet, które za wszelką cenę chciałyby zaistnieć w świecie mody.

Copyright (c) 2012.