Menu

TEST

Archiwa

“Nieuchwytny” – Luke Delaney

Kryminał może być świetną lekturą na letnie upały, tym bardziej jeśli fabuła może mrozić krew w żyłach. W przypadku książki pod tytułem “Nieuchwytny”, autorstwa Luke`a Delaney`a. Jest to książka po którą warto sięgnąć, jeśli chce się wziąć udział w śledztwie zmierzającym do złapania mordercy.

Akcja książki rozgrywa się w południowym Londynie, a głównym bohaterem książki i zarazem całego cyklu jest detektyw Sean Corrigan. To właśnie on ma się zająć znalezieniem groźnego mordercy, który dokonał brutalnego mordu młodego mężczyzny. Sprawa z pozoru wydaje się być prosta, bo wszystko wskazuje na to, że doszło do morderstwa w afekcie. Wraz z rozwojem śledztwa okazuje się, że z tą sprawą są powiązane jeszcze inne, także brutalne morderstwa. Sprawa się dodatkowo komplikuje, bo na miejscu żadnej ze zbrodni nie znaleziono żadnych śladów, a zabójstwa uchodzą za niemal doskonałe. Dzięki przeczuciu i intuicji, w którą jest wyposażony śledczy Sean Corrigan, udaje się udowodnić, że za tymi wszystkimi zbrodniami stoi jedna osoba – morderca.

Od tego momentu robi się coraz niebezpieczniej, gdyż morderca również śledzi działania policji i jest gotowy uderzyć – nawet w osoby bliskie Corriganowi. Czy do tego dojdzie i kto okazał się być mordercą, czytelnicy dowiedzą się po przeczytaniu książki “Nieuchwytny”. Jest to pozycja, którą warto polecić osobom lubiącym kryminały, zagadki oraz posiadają mocne nerwy, mogące sprostać wymogom szczegółowych i niemal realnych opisów ciał ofiar.

Copyright (c) 2012.