Menu

TEST

Archiwa

„Nadciąga burza” – Robin Bridges

Dobra powieść to lektura, która sprawi, że będzie się chciało jak najszybciej przeczytać kolejne rozdziały. Tak jest w przypadku książki Robin Bridges pod tytułem „Nadciąga burza”.

Książka ta należy do gatunku fantasy i science-fiction i raczej jest doskonałą lekturą dla młodszego czytelnika. Ale mimo to potrafi zainteresować także i starszych, a co ważniejsze wciągnąć w szybko rozgrywającą się fabułę. Urok tej książki stanowi opis XIX- wiecznej Rosji oraz koloryt tego dawnego życia, które urozmaicały liczne bale. Oprócz tego czytelnik znajdzie w niej ponadczasowe problemy, które próbuje rozwikłać główna bohaterka –  księżniczka Katerina, uwikłana w sprytnie uknutą intrygę. W książce jest też sporo magii, grozy, rozterek miłosny oraz wampirów. To wszystko tworzy doskonałe połączenie, które w sumie razem stanowi bardzo udaną fabułę.

„Nadciąga burza” została tak zbudowana, że może stanowić punkt wyjścia dla kolejnych tomów. Zapewne po jej przeczytaniu każdy czytelnik będzie żywić nadzieję, na pojawienie się kolejnych i to równie udanych.

Copyright (c) 2012.