Menu

TEST

Archiwa

“Most przeznaczenia” – Francine Rivers

Kulisy sławy nie zawsze są piękne, a na pewno niejednokrotnie, historie z nimi związane mogą odwieść od robienia kariery w mediach, czy w show biznesie. Dobrym przykładem na pokazanie tego, jak wiele czasami dla sławy trzeba poświecić, jest książka “Most przeznaczenia” autorstwa  Francine Rivers.

Książka pod tytułem “Most przeznaczenia” to wciągająca powieść, która porusza wiele życiowych tematów, a szczególnie zmusza do zastanowienia się nad tym, co dla każdego z nas oznacza pokusa, łaska oraz bezwarunkowa miłość. Autorką książki jest Francine Rivers autorka wielu książek, które okazały się wielkimi bestsellerami. Książka opowiada historię młodej kobiety, która na początku lat 50-tych staje się wielką gwiazdą Hollywood. Lena Scott – bo to ona zaczyna podbijać świat show biznesu. Oczywiście dziewczyna działa pod pseudonimem i mało kto zna jej prawdziwą historię. Jej droga do Hollywood to droga pełna poświęceń oraz trudnych decyzji, często przekreślających wszystko to, co było za nią. Czy faktycznie było to warte sławy? Szybko okazało się, że Hollywood nie jest dla wszystkich, a jej marzeniem stał się powrót do domu.

“Most przeznaczenia” to ciekawa książka, pozwalająca spojrzeć z szerszej perspektywy na życie gwiazd. Będzie ona dobrą lekturą, także dla szczególnie wymagających czytelników. Sięgając po tę książkę warto znaleźć też czas i na własne przemyślenia, bo na pewno przy okazji czytania się one pojawią.

Copyright (c) 2012.