Menu

TEST

Archiwa

„Kuszenie losu” – Meryl Sawyer

Jeśli lektura wzbudza wiele emocji, to znaczy, że spełnia swoje zadanie. Z pewnością każdy, kto sięgnie po książkę pod tytułem „Kuszenie losu” będzie usatysfakcjonowany, tym bardziej że autorka Meryl Sawyer doskonale połączyła ze sobą thriller i romans.

„Kuszenie losu” należy do literatury kobiecej, ale takiej, która potrafi trzymać w napięciu. Książka opowiada o Kelly Taylor, młodziutkiej dziennikarce, która dopiero co straciła męża w katastrofie lotniczej. Niestety do tego nieszczęścia dokłada się kolejne, którym są wieści jakie dochodzą do niej o tym, że jej ukochany mąż miał romans, w wyniku którego został także i ojcem. Gdy główna bohaterka pogodziła się już z tym, postanawia odnaleźć dziecko i sprawować nad nim opiekę. Odnalezienie dziecka nie będzie takie proste, tym bardziej że musi go szukać w Wenezueli. Szybko okaże się, że pomoc zaoferuje jej Logan McCorda, mężczyzna o którym ma napisać artykuł, aby uratować swoją pozycję w gazecie. Mężczyzna okaże się być synem miejscowego bogacza, który zaginał w dzieciństwie, a po latach został odnaleziony. Sprawy jednak nie będą takie proste, jak to się wydaje, ponieważ dziennikarka zostanie uwikłana w rodzinną intrygę.

„Kuszenie losu” to książka, która trzyma w napięciu, a to dzięki doskonale zbudowanej intrydze rodzinnej oraz wielkim pragnieniu odnalezienia przez główną bohaterkę dziecka swojego zmarłego męża. Z pewnością lektura ta spodoba się czytelniczkom, ponieważ łączy w sobie doskonałą fabułę i wiele emocji.

Copyright (c) 2012.