Menu

TEST

Archiwa

„Helena Rubinstein. Kobieta, która wymyśliła piękno” – Michele Fitoussi

Nazwisko Rubinstein jest znane na całym świecie, ale nie każdy kojarzy dlaczego. Można się tego dowiedzieć z książki, pt.: „Helena Rubinstein. Kobieta, która wymyśliła piękno”, autorstwa Michele Fitoussi. Jest to książka biograficzna, która przedstawia niezwykle aktywne, a nawet momentami burzliwe życie Heleny Rubinstein.

Książka ta, to opowieść o silnym charakterze osoby, która pokazała kobietom czym jest uroda i jak o nią dbać. Jest to opowieść o Helenie Rubinstein, żydówce o polskich korzeniach, która znana jest na całym świecie ze swojej marki kosmetycznej HR. To też osoba, która potrafiła zmienić sposób myślenia milionów kobiet, realizując przy tym swoje marzenia. Dodatkowo z książki można dowiedzieć się o tym w jaki sposób pracowała, jak traktowała rodzinę i pracowników. Oprócz tego w książce opisane są stosowane przez nią metody sprzedaży i reklamy swoich produktów, które okazały się przetrwać do dzisiaj. To też opowieść o ogromnej sile działania i determinacji w osiąganiu celu, jak również opowieść o tym, że jednak szczęście osobiste nie zawsze idzie w parze z sukcesami zawodowymi.

Książka Michele Fitoussi to świetnie przygotowana biografia jednej z najbardziej znanych kobiet świata. To opis życia, jakie wiodła Helena Rubinstein. To książka opracowana z niezwykłą dokładnością oraz poparta wieloma wiarygodnymi źródłami. Warto przeczytać tę książkę, aby poznać życie kobiety, która bardzo istotnie wpłynęła na obyczajowość początków XX wieku, jak również zmieniła myślenie wielu kobiet.

Copyright (c) 2012.