Menu

TEST

Archiwa

„Domowy poradnik umierania” – Debra Adelaide

Powieść psychologiczna, która stawia pytania i zmusza do analizy swojego życia, to lektura bardzo wartościowa. Każdy powinien choć raz z tego typu literaturą się zetknąć, aby dostrzec potrzebę zatrzymania się choć na chwilę w swoim życiowym pędzie. Z pewnością uda się to dzięki książce Debry Adelaide, noszącej tytuł „Domowy poradnik umierania”.

Książka ta bardzo dokładnie przedstawia codzienne życie kobiet, jak również porusza bardzo istotne tematy związane z postrzeganiem innych i ich ocenianiem oraz motywacji do działania. „Domowy poradnik umierania” posiada także walory literackie, na co wpływa narracja prowadzona w pierwszej osobie, za sprawą której można doświadczyć emocji, które posiada praktycznie każda z kobiet na świecie. Ta książka jest ważna jeszcze z jednego powodu, ponieważ pokazuje w jaki sposób można oswoić swoją rodzinę ze śmiercią, która przecież jest nie uniknionym elementem życia.

„Domowy poradnik umierania” jest książką wartą przeczytania, ponieważ porusza ciekawe tematy, które wzbudzą szczególne zainteresowanie wśród kobiet. Jest to książka, która porusza ważne tematy, ale zarazem robi to w sposób przyjemny w odbiorze.

Copyright (c) 2012.