Menu

TEST

Archiwa

„Darujmy sobie te święta” – John Grisham

Przedświąteczne przygotowania mogą być źródłem licznych stresów. A co by było gdyby tak Świąt nie obchodzić? Odpowiedź można znaleźć w książce „Darujmy sobie te święta” – John Grisham.

Główni bohaterowie książki to małżeństwo Luther i Nora Krankowie oraz dorosła ich córka Blair. Powieść rozpoczyna się od tego, że Krankowie postanowili nie organizować w tym roku Świąt, skoro ich córka wyjechała na roczną akcję humanitarną do Peru. W związku z tym, nie zrobili zakupów, nie kupili choinki oraz odwołali wszystkich gości, a zamiast tego kupili wycieczkę na Karaiby. Spokojni i zadowoleni z wypoczynku, w Wigilię rano dostają wiadomość od córki, że będzie na Wigilii wraz ze swoim narzeczonym. Krankowie w związku z tym mają gigantyczny problem, bo w ogóle nie są przygotowani na taką sytuację.

Książka zapowiada się bardzo ciekawie, tym bardziej że wpisuje się w aktualną przedświąteczną gorączkę zakupów. Zachęcamy do sięgnięcia po tę powieść, bo poprzednia o tematyce świątecznej to idealny sposób na odstresowanie się podczas przygotowań do Świąt.

Copyright (c) 2012.