Menu

TEST

Archiwa

„Chińskie igraszki czyli podróż do Państwa Środka” – Sylwia Malon- Schulze

Do każdej podróży należy się dobrze przygotować, a szczególnie do takiej, której celem jest kraj o odmiennej kulturze. Jeśli celem destynacji mają być Chiny, to najlepiej je poznać wraz z Sylwią Malon – Schulze,  autorką książki „Chińskie igraszki czyli podróż do Państwa Środka”.

Czytając relacje autorki z 10-letniego pobytu w Chinach, można dowiedzieć się bardzo wielu praktycznych i przydatnych rzeczy. Przede wszystkim jest to lektura, która przybliży tradycję i zwyczaje panujące w Chinach, jak również zwyczajne, codzienne zasady życia. Książka ta, to także prawdziwy przewodnik po chińskiej medycynie ludowej, tym co myślą Chińczycy o zarabianiu pieniędzy, stosunkach damsko-męskich, jak również i innych równie ważnych zagadnieniach życia codziennego.  „Chińskie igraszki czyli podróż do Państwa Środka” jest niczym pamiętnik, gdzie autorska opowiada o Chinach, ludziach tam spotkanych i czasami dziwacznych zwyczajach. Wszystko to, czego sama musiała się nauczyć, doskonale przelała na papier i podzieliła się tą bardzo cenną wiedzą z czytelnikami.

„Chińskie igraszki czyli podróż do Państwa Środka” to reportaż i pamiętnik zarazem, który w sposób niezwykle przyjemny i atrakcyjny pokazuje, jakie są prawdziwe Chiny. To książka niezwykle wartościowa i koniecznie należy się z nią zapoznać, jeśli planuje się wyjazd do tego azjatyckiego państwa.

Copyright (c) 2012.