Menu

TEST

Archiwa

„Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach” – Mariola Pryzwan

Książki biograficzne mają to do siebie, że dzięki nim można postrzegać świat oczami znanych ludzi. Dzięki biografiom można poznać znanych i wyjątkowych ludzi. Teraz właśnie przyszedł czas na poznanie Anny Jantar, którą wspominają znajomi i rodzina w książce Marioli Pryzwan „Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach” .

Anna Jantar była wyjątkową piosenkarką. Zapisała się w świadomości wielu Polaków, także tych młodych, gdyż wspomnienia o niej są nadal żywe. W książce „Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach”, piosenkarkę wspominają bliskie jej osoby. Wszyscy jednogłośnie przyznają, że była osobą o fascynującej osobowości, która była wrażliwą i  przyjacielską kobietą. Niestety piosenkarka zginęła w katastrofie lotniczej pod Okęciem w Warszawie w wieku zaledwie 29 lat. Książka ta jest formą upamiętnienia piosenkarki, która zresztą jest bardzo udana, bo bierze w niej udział wiele znanych postaci ze świata estrady.

Książka dopiero ukazała się w księgarniach. Jest to pozycja zawierająca bardzo dużo informacji o bohaterce książki, także tych dotyczących życia prywatnego. Oprócz tego w książce jest opublikowany niezwykle obszerny zbiór zdjęć, dokumentujących życie piosenkarki.

Copyright (c) 2012.