Menu

TEST

Archiwa

“Afery III RP” – Aleksander Majewski

Życie polityczne zawsze jest pasjonujące, a dla opinii publicznej najbardziej sensacyjne są zawsze różnego typu afery. O tym też jest książka Aleksandra Majewskiego, nosząca tytuł “Afery III RP”, w której autor opowiada najciekawsze historie ze świata przestępczego. Niejednokrotnie mają one związek z polityką i są dowodem na korupcję w III RP.

Książka “Afery III RP” jest wywiadem rzeką, który prowadzi autor z dziennikarzami śledczymi. Są to czołowi polscy dziennikarze, którzy zajmowali się naprawdę dużymi sprawami. W książce są też opisane różne dziennikarskie prowokacje, których celem było ujawnienie największych afer  III RP. Opisane w książce wydarzenia i sprawy są świetnie przedstawione, dzięki czemu ma się wrażenie, że czyta się powieść sensacyjną.

Aleksander Majewski pokazał ciemną stronę Polski, jak również pokazał jak wiele jeszcze może być do ujawnienia spraw, o których nie mamy pojęcia. Książka ta jest bardzo dobrą lekturą, która dostarczy wielu emocji podczas czytania, dlatego zdecydowanie należy do grona pozycji godnych polecenia.

Copyright (c) 2012.