Menu

TEST

Archiwa

“50 Cent. Szacunek ulicy” – 50 Cent

Nigdy nie wiadomo, kto z celebrytów, piosenkarzy, aktorów i masy innych medialnych postaci, miał życie wywrócone do góry nogami, a kto od samego początku wiódł uporządkowane życie. Okazuje się, że czasami pozory mylą, a czasami potwierdzają się przeczucia.

Wśród medialnych ludzi zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie się chciał podzielić tajemnicami ze swojego życia i przeszłości. Do ich grona ostatnio dołączył amerykański raper 50 Cent. Napisał on książkę, w której pod postacią 13 latka sporo przemyca informacji o swoim dzieciństwie i kryminalnej przeszłości. Głównym bohaterem jest 13-letni chłopiec o ksywce Buła. Jest on czarnoskóry, niedawno przeniósł się do nowego miasteczka, w którym ma problem, aby nawiązać przyjacielskie relacje z rówieśnikami. Aby w końcu zaczął był dostrzegany przez otoczenie, zaczyna być agresywny, co wyraźnie pokazuje względem swoich najbliższych rówieśników. Dochodzi do tego, że Buła trafia na terapię, która i tak nic nie daje, bo chłopak nie chce się zmienić. Jego dalsze losy to już opowieść powolnego upadku, ale także i tego, w jaki sposób odnalazł swoje miejsce w życiu i jak zaczął naprawiać swoje błędy.

Książka “50 Cent. Szacunek ulicy” to ciekawa publikacja, po którą warto sięgnąć, jeśli lubi się książki z elementami biograficznymi. Jest to pozycja, którą można dość szybko przeczytać i z pewnością przyniesie ona sporą satysfakcję z lektury.

Copyright (c) 2012.